ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Exteriér Jarní údržba zahrady je základ pro celou sezónu! Podívejte se na Přemkovy rychlé rady pro zahrady.

Jarní údržba zahrady je základ pro celou sezónu! Podívejte se na Přemkovy rychlé rady pro zahrady.

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Trendy českých zahrad - zajímavé tipy pro sázení. Podívejte se na Přemkovy rychlé rady pro zahrady!

zrušit

Jaro je tady a příroda se probouzí. Je čas vrhnout se na naše zahrady a po zimě je opět zvelebit. K tomu vám pomůže nový seriál Přemkovy rychlé rady do zahrady. Připraveno pro vás máme 8 dílů plných novinek, tipů a vychytávek. O zkušenosti se s vámi podělí odborník Přemysl Písař ze Zahradnictví Plzeň.

V prvním díle našeho seriálu se podíváme na to, co je potřeba udělat po zimě na zahradě a na co si naopak ještě počkat.

Po zimní pauze nás čeká spousta práce. Trávník byl pod sněhem, zahradou se prohnaly silné větry a mráz určitě také udělal své.

Velkou pozornost je třeba věnovat trávníku, kterému dalo studené počasí asi nejvíce zabrat. V trávě se momentálně nacházejí různé žluté listy, leží na něm zbytky rostlin a nánosy nečistot. Je proto potřeba trávník posekat, prohrabat a provést vertikutaci a také použít hnojivo. S trávníkem souvisí také automatické zavlažování, i to je potřeba po zimě zkontrolovat.

Jaro je vhodné také na výsadbu nových rostlin, například trvalek. Nastala také ideální doba na péči o okrasné traviny, levandule a bobkovišně.

Přemek Písař se v tomto díle zaměří také na hnojení, ať už trávníku, nebo jiných rostlinek. Dozvíte se, jak správně hnojit, které přípravky jsou vhodné a na co si dát pozor, abyste zahradě naopak neuškodili.

Zatímco budete pilně pracovat na vašem venkovním království, my pro vás přichystáme další díl. Už teď se můžete těšit na rady pro vysazování rostlinek.

Podívejte se na další Přemkovy rychlé rady pro zahrady ZDE.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu