ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Exteriér Nejčastější chyby při založení a péči o zahradu

Nejčastější chyby při založení a péči o zahradu

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Téma: Vertikální zahrady a zelená města

zrušit

Stavíte dům a chcete u něj mít krásnou zahradu, která bude plnit svůj účel. To je samozřejmě vize každého, kdo se do stavby pustí. Realita je ale taková, že si většina lidí neuvědomuje důležitost plánování zahrady už v projektu domu, protože „zahrada už se potom udělá“. To je bohužel často fatální chyba a další chyby následují. Ty nejčastější se neustále opakují a my se na ně podíváme společně se Zahradictvím Plzeň v rozhovoru ze studia TV Bydlení.

Jak jsme již zmínili, o zahradě by se mělo začít uvažovat už v projektu domu, aby se zahrada s domem doplňovala a prolínala. Doporučujeme alespoň základní konzultaci se zahradním architektem, případně odborným zahradnictvím.

A jaké jsou tedy ty nejčastější chyby při zakládání a péči o zahradu?

Týkají se přípravy zdroje vody pro závlahu zahrady, elektřiny pro automatickou závlahu, zahradní altán, ale i zahradní nářadí apod. V neposlední řadě se pak týkají nádrží na dešťovou vodu nebo kompostérů a samozřejmě samotné péče o zahradu a mylným předpokladům o její údržbě.

Jak tedy docílit krásné zahrady, která bude radostí a čemu se naopak vyvarovat se podívejte v videu.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl