ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Nejzajímavější hotely Nejzajímavější hotely - 4. díl - Hotel Schwaiger

Nejzajímavější hotely - 4. díl - Hotel Schwaiger

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Navštivte s námi Nejzajímavější hotely v novém pořadu

zrušit

Hotel Schwaiger je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází hned vedle pražské Stromovky. Pokoje a interiéry jsou navrženy v prvorepublikovém stylu 20. let minulého století. Od roku 1921 je budova kulturní památkou České republiky.

Obytný dům vybudovaný na starších základech v polovině 19. století Františkem Roubíčkem byl přestavěn do dnešní podoby jako vila Klára. Od roku 1921 je budova registrovanou kulturní památkou pod názvem Vila Schwaiger. Po rozsáhlé rekonstrukci byla znovu otevřena na jaře 2017 jako Hotel Schwaiger.

K hotelu je přilehlá zahrada, kde můžete i posnídat. Do nedalekého Pražského hradu se během návštěvy nechte odvést třeba v limuzíně, která vás proveze po dalších památkách. Objednat si ji můžete klidně jen na hodinu, a to na lincolncar.cz.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu