ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Pojďte se podívat, jak bydlí Andrea Verešová

Pojďte se podívat, jak bydlí Andrea Verešová

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Nedávno jsme natáčeli stěhování páru Gabči a Petra Koukalových. Celé video naleznete zde.

A nyní pro vás připravujeme další inspirativní natáčení z domova celebrit. A kam se podíváme tentokrát?

Do svého bydliště nás exkluzivně pustila Andrea Verešová. Prohlédli jsme si její nádherné celoprosklené patro. Navštívili jsme wellness, kde má Andrea saunu, páru a relaxační místnost. Zpracované keramické obklady a dlažby ve wellnessu vznikaly na jedinečné přání zákazníka z výrobního závodu TechnoArtO to víc nás zaujala relaxační křesla zdobená mozaikou.

Mozaiky patří od nepaměti k nejpoužívanějším dekorům jako doplněk při pokládce. Mozaiky jsou prakticky rozřezané základní dlaždice na různé tvary, nalepené na papírovou nebo sklolaminátovou síť, kterou lze použít pro plošnou dekoraci, jak tomu vidíte ve wellness u Andrey Verešové. K dělení materiálu na mozaiky se používá diamantová pila, vodní paprsek nebo klasická řezačka.

A ve výrobním závodě TechnoArt vám vyrobí mozaiku dle vaší fantazie, jak toho využila Andrea :)

Ve videu výše se můžete podívat na malou ukázku. Celé video pro vás připravujeme a už brzy se na něj můžete těšit na našich stránkách www.TVbydleni.cz.

Autor: TVbydleni.cz

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu