ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady RESTART Michaely Jonášové RESTART Michaely Jonášové - 1. díl - Představení projektu a seznámení s designérkou

RESTART Michaely Jonášové - 1. díl - Představení projektu a seznámení s designérkou

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

RESTART Michaely Jonášové - 2. díl - Návrh kuchyně

zrušit

Pořad o stavbě domu blogerky a Instagramové influencerky Michaely Jonášové, kterým vás provede Kateřina Šindelářová ze společnosti Absolut Design. Ta vnese do domu část sebe a svého citu v rámci designu. Michaela Jonášová se rozvádí s manželem a rozhodla se přestěhovat z luxusní vily do nového vlastního domu. Zařízení nového bydlení pro sebe a svého syna Maxima se tedy stalo prioritou pro nový začátek. A tak vznikl projekt RESTART - seriál o tom, jak si Michaela staví svůj malý sen. Jedná se o pořad, který odráží Míši současnou životní situaci, ale nabídne také zajímavou inspiraci pro stavbu, interiér i design.

V tomto prvním díle pořadu se seznámíte s klíčovou osobou celého seriálu - designérkou Kateřinou Šindelářovou ze studia Absolut Design.

„Jsem strašně ráda, že vstoupila do mého života a že se bude podílet na mojí další životní etapě,“ říká Michaela o Kateřině, která jí bude pomáhat s tvorbou dokonalého místa pro rodinný život v řadovém domě o rozloze 160 metrů čtverečních.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu