ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Veletrhy Solární přístřešek pro auto - zastřešení, které si na sebe samo vydělává

Solární přístřešek pro auto - zastřešení, které si na sebe samo vydělává

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Novinky v sortimentu designového ručně vyráběného nábytku

zrušit

Společnost T-Power jistě znáte z videí na TVarchitect.com, kde jsme z technologického hlediska představovali solární střešní tašky a jejich specifika. Nyní jsme společnost objevili také na Stavebním veletrhu v Českých Budějovicích, kde představili další novinku. Tou je solární přístřešek pro auto, z kterého můžete přímo dobíjet svůj elektromobil, případně se střídačem převést solární energii také na elektřinu do domácnosti, a snížit tak náklady na provoz domu. Přístřešek je ale sestavený jako stavebnicový systém, je tedy možné toto řešení aplikovat také na zastřešení teras nebo zimní zahradu, která vám bude vyrábět elektrickou energii. Jak sama společnost uvádí: „Dnešním dnem začalo platit heslo - jednoduché a praktické zastřešení, které si na sebe samo vydělává.”

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl