ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu Stavba není sen 2 - 11. díl - Nábytek na míru

Stavba není sen 2 - 11. díl - Nábytek na míru

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Stavba není sen 2 - 12. díl - Zelená terasa u bytu

zrušit

V tomto díle nás čeká kompletní zařizování interiéru - zadat nábytek na míru do výroby. Sice bychom ušetřili, pokud bychom volili segmentový nábytek například z obchodního centra, ale takhle máme šanci místo maximálně využít.

,,A že tam toho nábytku zrovna nemáme málo. V jednotlivých místnostech jsme se potýkali s menším prostorem, a tak jsme museli využít všechny volné kouty k tomu, abychom naplnili přání investora," říká architekt Lukáš Janout.

Dnešní díl proto nebude pouze o designu a nábytku, ale i o tom, jak prostor v bytě maximálně využít. V průběhu dílu se poradíme s Liborem Fremrem a Jukubem Ulčem z firmy Kuchyně Kypr, kteří nám poradí, jaké jsou rozdíly v jednotlivých materiálech a jak se řeší důležité dilema - kombinace nábytku s dalšími materiály, například sklem či kovem. Jak probíhá následná realizace nábytku na míru? Sledujte pořad Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu!

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu