ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Veletrhy Umakart moderním a designovým materiálem?

Umakart moderním a designovým materiálem?

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Bazény a vířivky s elektricky ovládaným zastřešením

zrušit

Taky vám při slově umakart vstávají chlupy hrůzou a představujete si starou nevzhlednou panelákovou koupelnu? V tom případě vás překvapíme! Laminátové desky dnes mohou být designovým a přesto dobře udržovatelným a téměř nezničitelným materiálem. Ať už chcete dekor kamene, betonu, mramoru, nebo třeba i dřeva. V sortimentu společnosti Favour najdete designové plošné materiály od italského výrobce Arpa, přes neměckého výrobce of-stone, nebo reliéfní dýhované panely od výrobce Holz in Form. U dnešního laminátu jsou ale kromě rozlišného designu navíc použity výrazně kvalitnější pryskyřice i povrchy a materiál je výrazně odolnější. U pracovních desek se například vynechává dřevotřískové jádro, do kterého když zateklo, došlo ke vzdutí materiálu a byla znehodnocena celá deska. Dnes je ale vše jinak! Podívejte se v reportáži...

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu