ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Využijte volna a pusťte se do úprav svého bydlení a zahrady. Zde najdete inspiraci!

Využijte volna a pusťte se do úprav svého bydlení a zahrady. Zde najdete inspiraci!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
3 m 04 s / 10. 4. 2020
#inspirace #tipy #tvbydleni.cz
další
skrýt

Spousta z nás se během velikonočních svátků a několika dní volna jistě pustí do úprav svého bydlení, zahrady, nebo do příprav na grilovací sezónu. A právě proto jsme tu my – TVbydleni.cz, kde najdete spoustu inspirace, tipů i rad pro vaše bydlení.

Jednoduše stačí z vašeho počítače, telefonu nebo i tabletu spustit internetový prohlížeč, přejít na www.TVbydleni.cz a v pravém horním rohu spustit kategorii INSPIRACE.

Najdete tam mnoho užitečných rad pro vaši zahradu, údržbu trávníku včetně vertikutace, trendy a tipy pro krásnou zahradu, nebo třeba jak pečovat o zahradní jezírko.

Další zajímavou sekcí je INSPIRACE PRO KOUPELNY. V ní naleznete nejen pořady, jak zařídit designovou koupelnu, ale také fotogalerie různých stylů koupelen.

Pokud hledáte více vychytávek například pro zábavnější vaření nebo grilování, navštivte sekci INSPIRACE PRO KUCHYNĚ.  Najdete tam mimo jiné videa, fotografie, různé tipy realizací, ale zároveň konkrétní styly kuchyní.

Pustili jste se do rekonstrukce bytu? Podívejte se na pořad Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu. Ve 13 dílech jsme zmapovali kompletní rekonstrukci bytu. A to od návrhu přes vybourání stávajících dispozic až po vybavení posledním kusem nábytku. V každém díle vám ukážeme reálný průběh stavby s řešením konkrétních postupů a návaznost na další části.

S pořadem Skryté poklady architektury se společně s panem architektem Lukešem vydáme na prohlídku architektonických staveb České republiky. Od mostů přes impozantní budovy po kubistickou lucernu – tudy vede cesta nejznámějšího historika architektury, který odkrývá tajemství, okolo kterých chodíme dnes a denně.

Závěrem bychom vám chtěli za celý tým TVbydleni.cz a TVarchitect.com poděkovat, že nás sledujete. Dělá nám velkou radost, že sledovanost za březen byla 109.929 a počet zobrazení stránek téměř čtvrt milionu. Za to vám patří velké dík.

Přejeme vám hezké velikonoční svátky, hlavně hodně zdraví a pokud možno klidné následující dny.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu