ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Do začátku soutěže o kuchyň za 100.021 Kč vč.DPH zbývá už jen pár dní!

Do začátku soutěže o kuchyň za 100.021 Kč vč.DPH zbývá už jen pár dní!

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
20 s / 1. 10. 2018
#soutěž #kuchyň #proceram
další
skrýt

Už jen pár dní zbývá do začátku soutěže o novou kuchyň v hodnotě 100.021 Kč vč.DPH od společnosti ProCeram. Soutěž odstartuje ve dnech 4.-7.10. na největším veletrhu interiérů v ČR For Interior v pražských Letňanech v PVA EXPO Praha.

Přihlásit se bude jednoduché. Stačí natočit video z vaší kuchyně, ve kterém nám řeknete, proč právě vy byste měli vyhrát. A to je vše! Video nám zašlete a jste ve hře.

Své video můžete ale také natočit právě na veletrhu For Interior přímo v našem natáčecím studiu. Stačí za námi přijít a náš štáb se o vše postará. Pokud tedy chcete navštívit veletrh bydlení, načerpat inspiraci a navíc natočit soutěžní video přímo u nás, nabízíme vám vstup na veletrh zdarma. Všichni naši stálí diváci již čestnou vstupenku zdarma mají od nás v mailu. Pokud ještě nejste naším odběratelem, registrujte se k odběru novinek a vstupenku Vám také zašleme. :)

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl