ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Interiér Jaké trendy letos ovládají zařízení interiérů na chalupách? Máme pro vás inspiraci

Jaké trendy letos ovládají zařízení interiérů na chalupách? Máme pro vás inspiraci

Jaké trendy letos ovládají zařízení interiérů na chalupách? Máme pro vás inspiraci
7. 5. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová: Quick Step

Češi se stále více zajímají o rekreační bydlení v přírodě, kam rádi utíkají za odpočinkem z rušného města. To vše je podle odborníků především dopad pandemie. Jak si ale zařídit interiér na vaší chatě či chalupě? Máme pro vás inspiraci.

Chaty a chalupy jsou nyní vyhledávaným cílem jednotlivců, párů i rodin s dětmi. Jedním ze současných trendů je nádech exotiky v interiéru. Stačí pár úprav a vhodných dekorací, a můžete si užívat atmosféru Bali, Maroka či Skandinávie i ze své chaty či chalupy

Současné trendy tvrdí, že chata či chalupa může evokovat vzdálenou exotiku. Letošním hitem v zařizování rekreačních objektů je vybavení v barvách oceánu a slunce, tedy v modré a zlaté. Modrá je módní ve všech odstínech, tedy od inkoustové po bledě modrou, která navozuje uklidnění a Relax. Zakomponováním těchto barev do interiéru chaty nebo chalupy do něj vnesete pozitivní ladění slunných dálek.

Další zajímavou a trendy kombinací je bílá s bílou. Bílý může být jak nábytek, tak tkaniny, a dokonce i podlaha. Výhodou takového interiéru je pocit zenu, který navozuje. Ten, který teď všichni tolik potřebujeme.

Co se materiálů týká, oblíbené jsou v současnosti mezi designéry přírodní tkaniny a přírodní materiály. Vše příjemné na pohled i na dotek. Krásně vypadá kombinace dřeva a pletených výrobků. Na prvním místě je pocit útulna a pohodlí.

Pokud se chystáte vaše rekreační sídlo rekonstruovat a dát mu nový nádech, určitě je také důležitý výběr podlahy, která dodá šmrnc celému interiéru.

Pro uvedené trendy je společným jmenovatelem klid, harmonie a příjemný pocit.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu