ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Stavba není sen 2: Montáž oken krok za krokem!

Stavba není sen 2: Montáž oken krok za krokem!

Stavba není sen 2: Montáž oken krok za krokem!
6. 10. 2019 / Autor: Lucie Kratochvílová, Foto: Lucie Kratochvílová

Druhá řada úspěšného pořadu Stavba není sen se věnuje kompletní rekonstrukci bytu. A to od návrhu přes vybourání stávajících dispozic až po vybavení posledním kusem nábytku. V každém díle vám ukážeme reálný průběh stavby s řešením konkrétních postupů a návaznost na další části. Ve 13dílném magazínu tak máte možnost vidět celý proces vzniku kompletního interiéru bytu od projektu až po realizaci.

V minulém díle jsme si řekli, na co je dobré se připravit, jak se dopočítat finální ceny za rekonstrukci i proč se většina plánů prodraží o 30 až 50 %. Dozvěděli jsme se také, podle čeho lze vyhodnotit ten nejvýhodnější úvěr a že úvěr lze dnes získat i v řádech dnů a dokazování stavebních prací už jde i za pomocí fotek. 

A co nás čeká dnes? Po kompletním vybourání podlahy až na záklop dřevěného trámového stropu, odstranění stávající omítky a vybourání příček, nyní přišla na řadu montáž dřevěných oken na klíč od OKNA.EU.

Ačkoliv ta stávající jsou plastová, nejsou vhodná. Zajímá vás proč? 

Nová okna určitou mírou ovlivňují funkčnost a kvalitu bydlení. Správná montáž je tedy klíčovým faktorem, kterým je třeba se zabývat. A proto i v tomto díle architekt Ing. et Ing. arch. Lukáš Janout radí, jak si pohlídat správný průběh montáže oken.

A jaké parametry je dobré u oken sledovat, jaké jsou možnosti při výběru a jak dlouho zabere montáž? Uvidíte dnes  v 17h na TVbydleni.cz  v novém díle pořadu Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu