ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Stavba není sen 2: Montáž oken krok za krokem!

Stavba není sen 2: Montáž oken krok za krokem!

Stavba není sen 2: Montáž oken krok za krokem!
Stavba není sen 2: Montáž oken krok za krokem!
14. 11. 2018

Už dříve jsme vás informovali o dalším pokračování natáčení úspěšného pořadu „Stavba není sen“ ve kterém probíhá rekonstrukce bytu. Divákům chceme ukázat veškerá specifika rekonstrukcí, inspirovat je a celkově rozšířit jejích povědomí o možnostech, které mohou následovat při přestavbách svých obydlí. Generálním partnerem tohoto pořadu je Buřinka České spořitelna.

Přestavba bytu je v plném proudu, práce je více než dost a ten, kdo už někdy rekonstruoval, tak ví, že je to běh na dlouhou trať. A my jsme tady proto, abychom vás o všem reálně informovali a krok za krokem všechno dokumentovali. :)

V minulém díle jsme pro vás natočili kompletní vybourání podlahy až na záklop dřevěného trámového stropu, odstranění stávající omítky a vybourání příček. Nyní přišla na řadu montáž dřevěných oken na klíč od OKNA.EU.

Nová okna určitou mírou ovlivňují funkčnost a kvalitu bydlení. Správná montáž je tedy klíčovým faktorem, kterým je třeba se zabývat. A proto i v tomto díle architekt Ing. et Ing. arch. Lukáš Janout radí, jak si pohlídat správný průběh montáže oken.

Takže i tentokrát jsme se s celým štábem zavřeli v holobytu plném suti a prachu a natáčeli jsme zásadní okamžiky montáže oken tak, aby divákům nic neuniklo.

Na celý díl se můžete těšit už začátkem roku 2019. Ale na co se můžete podívat teď, jsou fotky ze zákulisí natáčení a montáže oken.

Autor: TVbydleni.cz

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl