ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Design Interiérové prvky Stavba není sen 2: Vybíráme nábytek na míru

Stavba není sen 2: Vybíráme nábytek na míru

Stavba není sen 2: Vybíráme nábytek na míru
1. 12. 2019

Druhá řada úspěšného pořadu Stavba není sen se věnuje kompletní rekonstrukci bytu. A to od návrhu přes vybourání stávajících dispozic až po vybavení posledním kusem nábytku. V každém díle vám ukážeme reálný průběh stavby s řešením konkrétních postupů a návaznost na další části. Ve 13dílném magazínu tak máte možnost vidět celý proces vzniku kompletního interiéru bytu od projektu až po realizaci.

Kuchyni do našeho bytu jsme sice vybrali minule, ale nábytku potřebujeme daleko více - ať už se jedná o obývací stěnu s integrovanými dveřmi do dětského pokoje nebo vestavěné skříně. Nadešel čas na detaily!

Řešíte prostor, kde záleží na každém centimetru, nebo naopak máte místa dost a toužíte po opravdu velké posteli? Vše se dá vyřešit zákázkovou výrobou na míru. Ať už řešíme jakýkoli typ nábytku, nebo chceme vymyslet nějaký detail, zvolením nábytku na míru nejlépe využijeme daný prostor a vlastní fantazii. 

V dnešním dílu Stavba není sen 2 - Nábytek na míru si řekneme, jak zajistit, aby nábytek v dětském pokoji s dětmi rostl a nemusel se za pár let obměňovat.  Jak prostor v bytě maximálně využít a jaké výhody s sebou nese řešení nábytku na míru. 

 Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu dnes na TVbydleni.cz v sekci pořadu ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu