ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Stavba není sen 2: Jak vytvořit zeleň na balkoně či terase?

Stavba není sen 2: Jak vytvořit zeleň na balkoně či terase?

Stavba není sen 2: Jak vytvořit zeleň na balkoně či terase?
8. 12. 2019 / Autor: Lucie Kratochvílová

Druhá řada úspěšného pořadu Stavba není sen se věnuje kompletní rekonstrukci bytu. A to od návrhu přes vybourání stávajících dispozic až po vybavení posledním kusem nábytku. V každém díle vám ukážeme reálný průběh stavby s řešením konkrétních postupů a návaznost na další části. Ve 13dílném magazínu tak máte možnost vidět celý proces vzniku kompletního interiéru bytu od projektu až po realizaci.

Celý byt má už téměř svou finální podobu. Montuje se vybraný nábytek a ladí se poslední detaily. Než vám ale ukážeme výsledek celé rekonstrukce, vrhneme se ještě na terasu.

Ukážeme vám, jak se dá využít balkón nebo terasa, jak na ně lze dostat co nejvíce zeleně a jak na snadnou údržbu. Nakousneme také téma zelených střech ve městech, o které se zajímá čím dál více lidí. 

Naše terasa prošla velkou proměnou. Musela se nejprve uklidit, pak se vyboural stávající spádový beton s hydroizolací a mohla se vytvořit nová spádová vrstva z polystyrenu a novou hydroizolací, protože do garáže, která je přímo pod terasou, zatékalo. 

A jak to všechno dopadlo? Uvidíte už dnes v 17 hodin v pořadu Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl