ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Stavba není sen 2: Odhalení rekonstrukce téměř 100 let starého bytu

Stavba není sen 2: Odhalení rekonstrukce téměř 100 let starého bytu

Stavba není sen 2: Odhalení rekonstrukce téměř 100 let starého bytu
15. 12. 2019 / Autor: Lucie Kratochvílová, Foto: Petr Polák

Máme hotovo! I tak by se mohl jmenovat poslední díl pořadu Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu ve kterém vám dnes odhalíme kompletní rekonstrukci téměř 100 let starého bytu.

Když jsme před více jak dvěma lety začali připravovat pokračování úspěšného pořadu Stavba není sen, netušili jsme, že těch 13 týdnů, kdy jste mohli sledovat kompletní rekonstrukci bytu krok po kroku, uteče jako voda. A nyní přišel čas vám odhalit celou rekonstrukci bytu. Detailně projdeme každou místnost a ukážeme vám, jak dopadl výsledek.

Každou neděli jste mohli vidět reálný průběh stavby s řešením konkrétních postupů a návaznost na další části. Nevynechali jsme ani bourací práce, výměnu oken, řešení elektroinstalace, topení až po design koupelny, kuchyně a nábytku.

Nejednalo se o bezproblémovou a hladce provedenou rekonstrukci. Ukázali jsme vám vše reálně tak, abyste věděli, co vás čeká, když začnete rekonstruovat svépomocí nebo si vezmete na pomoc stavební firmu.

V celém magazínu jsme se také zaměřili na současné trendy a zajímavé tipy pro řešení jednotlivých místností. A to nevynecháme ani v posledním dnešním dílu, kde probereme, jak vyzdvihnout finální design vašeho bydlení. A pro další inspiraci navštívíme i největší centrum pro bydlení v ČR.

A na závěr přidáme i jedno překvapení. Máte se určitě na co těšit. :)

Odhalení celé rekonstrukce už dnes v 17 hodin na TVbydleni.cz

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl