ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Spouštíme nový pořad Náš život v paneláku s moderátorem Petrem Říbalem a modelkou Míšou Hávovou

Spouštíme nový pořad Náš život v paneláku s moderátorem Petrem Říbalem a modelkou Míšou Hávovou

Spouštíme nový pořad Náš život v paneláku s moderátorem Petrem Říbalem a modelkou Míšou Hávovou
2. 3. 2020 / Autor: Lucie Kratochvílová

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal a finalistka České Miss Michaela Hávová si zařizují své první společné bydlení. Koupili obyčejný byt v obyčejném paneláku a pustili se do rekonstrukce svépomocí. Tím ale začíná spousta práce, starostí, důležitých rozhodnutí a pozitivních i negativních zkušeností. Zkušeností, které budou dále předávat vám,  našim divákům v pořadu Náš život v paneláku

O situaci kolem bydlení v hlavním městě ví snad každý. Minimálně ti, kteří si své vlastní bydlení hledají. A výjimkou nebyl ani Petr s Míšou. Ti se rozhodli pro vlastní bydlení v panelákovém bytě, které bylo potřeba nejprve kompletně zrekonstruovat.

Představa páru byla jasná. Přáli si rekonstrukci stihnout za 4 měsíce. Jak to ale při rekonstrukci bývá, ne všechno se vždy vyvíjí dle plánu. Mnoho věcí bylo jinak než si představovali a Petr s Míšou se s tím museli poprat. A jak sami říkají, nastaly starosti dospělých. Museli se dohodnout, kde co bude, jak to bude fungovat, začít vybírat podlahu, dveře, skříně, kuchyni a další. A ani v tomto případě se rekonstrukce neobešla bez hádek.

V prvním dílu, který uvidíte tuto středu 4. března, se s Míšou a Petrem podíváme na plánování rekonstrukce. Tak nezapomeňte, startujeme už tuto středu na TVbydleni.cz.

Přečtěte si také: Petr Říbal: ,,Hádek při rekonstrukci bytu bylo tolik, že jsme je radši ani nepočítali!“

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl