ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Stavba není sen 2 provede diváky rekonstrukcí bytu a ukáže jim časté chyby

Stavba není sen 2 provede diváky rekonstrukcí bytu a ukáže jim časté chyby

Stavba není sen 2 provede diváky rekonstrukcí bytu a ukáže jim časté chyby
12. 9. 2019

Úspěšný seriál Stavba není sen pokračuje. Tentokrát se zaměří na kompletní rekonstrukci bytu, kterou budou diváci sledovat pravidelně na TVbydleni.cz od neděle 22. 9. 2019. Seriál, o celkovém počtu třinácti dílů, začne každý týden vždy od 17. hodin.

Prostřednictvím druhé řady Stavba není sen, která má celkem třináct dílů, uvidíte, jak se stavba řeší v mnoha odvětvích. Bourací práce, výměna oken, řešení elektroinstalace, topení až po design koupelny, kuchyně a nábytku. „Jde nám o praktické rady. Nebude se jednat o bezproblémovou a hladce provedenou rekonstrukci, na kterou jsou diváci v televizi zvyklí. Chceme připravit diváky na to, co je čeká. Ať už mají stavební firmu, nebo rekonstruují svépomocí,” říká moderátor a producent Míra Hejda.

Diváci také uvidí, jaké výhody má plánovat rekonstrukci dopředu, jako jeden projekt. Právě to bude patrné hned v prvním díle, ve kterém architekt Lukáš Janout seznámí diváky s problémy, které může předem nepromyšlená rekonstrukce přinést. Základem všech rekonstrukcí jsou finance, proto si ujasníme, podle čeho lze vyhodnotit nejvýhodnější úvěr, který lze získat i v řádech dnů. Zajímavou novinkou je dokládání fotek místo faktur pro čerpání peněz.

A pak už se týden co týden bude stavba posouvat dle reality. „Celý magazín je zaměřen i na současné trendy a zajímavé tipy pro řešení jednotlivých místností. Řekneme si například, jaké jsou varianty pro využití velkoformátového obkladu o rozměrech 3,0 x 1,5 metrů nejen do koupelny, ale i do další části interiéru. Podíváme se dokonce na výrobní proces obkladů a dlažeb. Ovšem i světla mají svou podstatu a vybírat je na internetu může být až rizikové, "dodává architekt Janout, který se jako expert v oboru objevil už v první sérii Stavba není sen, jejímž tématem byla stavba domu.

Sledujte pořad Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu na TVbydleni.cz, inspirujte se a vyvarujte se chybám, na které byste v průběhu prací jinak zcela jistě narazili. Pořad se bude vysílat od 22.9. na www.TVbydleni.cz a na TV ZAK. Generálním partnerem pořadu je Buřinka, Stavební spořitelna České Spořitelny.

Chcete nyní vidět, jak vypadal byt z pořadu Stavba není sen 2 před zahájením rekonstrukce? Kliknětě ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu