ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Jak vypadal byt z pořadu Stavba není sen 2 před zahájením rekonstrukce?

Jak vypadal byt z pořadu Stavba není sen 2 před zahájením rekonstrukce?

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Stavba není sen 2 - 1. díl - Představení projektu

zrušit

Čeká vás rekonstrukce bytu? Těšíte se, ale zároveň máte obavy, zda to všechno dopadne dobře podle vašich představ? Vůbec se vám nedivíme! My totiž víme, že stavba není sen :)

Například likvidace odpadu na stavbě je ve stavebnictví jedna z klíčových otázek, kterou je třeba včas a řádně vyřešit, než vůbec začnete něco bourat nebo obecně dělat. Stavební suť a další odpad potřebujete někam ukládat, odvézt a následně zařídit likvidaci odpadu. 

Ovšem před samotným zahájením bouracích prací musí být proveden průzkum staveniště. Součástí průzkumu staveniště je také prostudování dostupné dokumentace, která se týká stavby a jejího okolí.

V této videoukázce k pořadu Stavba není sen 2 – rekonstrukce bytu, kterou můžete vidět výše,  vám ukážeme, jak probíhá ohledání rekonstruovaného bytu, u kterého se zanechají pouze obvodové a nosné stěny a stropy. Zbytek bude zcela nový.

O průběhu rekonstrukce vás budeme průběžně informovat také na našem Facebooku a Instagramu, kde už teď najdete video z aktuální fáze - zaměřování oken s firmou OKNA.EU!

Generálním partnerem tohoto pořadu je Buřinka České spořitelny. 

Autor: TVbydleni.cz

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl