ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Náš život v paneláku Náš život v paneláku - 10. díl - Odhalení rekonstrukce

Náš život v paneláku - 10. díl - Odhalení rekonstrukce

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Náš život v paneláku - 1. díl - Prohlídka nového bytu

zrušit

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal a finalistka České Miss Michaela Hávová si zařizují své první společné bydlení. Koupili obyčejný byt v obyčejném paneláku a pustili se do rekonstrukce svépomocí. Tím je ale čeká spousta práce, starostí, důležitých rozhodnutí a pozitivních i negativních zkušeností. Zkušeností, které mohou dále předat vám - našim divákům. A právě proto vznikl autentický pořad Náš život v paneláku, který celou rekonstrukcí bytu svépomocí provede krok po kroku. Čeká nás 10 dílů od bouracích prací přes nové sádrokartonové příčky až po zařizování koupelny nebo kuchyně.

Zazvonil zvonec a pohádky je konec - rekonstrukce panelákového bytu je kompletně hotová! Prostor předsíně získal díky rekonstrukci lepší proporce, a tak má Míša šatnu a botník a Petrovi ještě zbyla komora na sportovní vybavení a nářadí. Do vysněné ložnice si pár nechal vyrobit vestavné skříně u truhláře. Malá paneláková koupelna nakonec pojmula vše potřebné a co se nevešlo se schovalo do zabudovaných skříní na toaletě. Také do kuchyně se vešlo vše, co bylo potřeba včetně dekorační tabule i praktické vinotéky. Obývací pokoj nabízí Míše a Petrovi centrální místnost, kde se odehrává většina jejich všedního života. A pokud chce pár relaxovat, má k dispozici lodžii vytvořenou z původně nevzhledného panelákového balkonu. A jako v každé pohádce - i tento příběh končí svatbou :)

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl