ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Náš život v paneláku Náš život v paneláku - 1. díl - Prohlídka nového bytu

Náš život v paneláku - 1. díl - Prohlídka nového bytu

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Náš život v paneláku - 2. díl - Bourací práce

zrušit

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal a finalistka České Miss Michaela Hávová si zařizují své první společné bydlení. Koupili obyčejný byt v obyčejném paneláku a pustili se do rekonstrukce svépomocí. Tím je ale čeká spousta práce, starostí, důležitých rozhodnutí a pozitivních i negativních zkušeností. Zkušeností, které mohou dále předat vám - našim divákům. A právě proto vznikl autentický pořad Náš život v paneláku, který celou rekonstrukcí bytu svépomocí provede krok po kroku. Čeká nás 10 dílů od bouracích prací přes nové sádrokartonové příčky až po zařizování koupelny nebo kuchyně.

V prvním díle projdeme dispozice bytu, plánované úpravy a celý byt si přeměříme. Rozvrhneme, kde budou skříně, postel, herní místnost nebo do budoucna dětský pokoj. Třeba pro kuchyni ale bude třeba i dispozici bytu upravit, zazdít dveře, zbourat příčku a postavit novou. Jak tedy byt bude vypadat a kde Petr s Míšou hledali inspiraci? Podívejte se!

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl