ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Náš život v paneláku Náš život v paneláku - 3. díl - Sádrokartony a elektro

Náš život v paneláku - 3. díl - Sádrokartony a elektro

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Náš život v paneláku - 4. díl - Topení

zrušit

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal a finalistka České Miss Michaela Hávová si zařizují své první společné bydlení. Koupili obyčejný byt v obyčejném paneláku a pustili se do rekonstrukce svépomocí. Tím je ale čeká spousta práce, starostí, důležitých rozhodnutí a pozitivních i negativních zkušeností. Zkušeností, které mohou dále předat vám - našim divákům. A právě proto vznikl autentický pořad Náš život v paneláku, který celou rekonstrukcí bytu svépomocí provede krok po kroku. Čeká nás 10 dílů od bouracích prací přes nové sádrokartonové příčky až po zařizování koupelny nebo kuchyně.

Pytle stavební suti už jsou pryč, bolavá záda už se vzpamatovávají, a tak se můžeme vrhnout do části, která rekonstrukci bytu posune výrazně vpřed - stavba sádrokartonových příček, podhledů, příprava elektroinstalace včetně osvětlení a dostaneme se i k pouzdru pro vysněné posuvné dveře.

Jak určitě víte, frézovat rýhy do panelu a zeskávat do něj kabely není žádný med. Výsledek snad ale bude stát za to, dívejte se!

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl