ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Náš život v paneláku Náš život v paneláku - 4. díl - Topení

Náš život v paneláku - 4. díl - Topení

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Náš život v paneláku - 5. díl - Podlaha

zrušit

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal a finalistka České Miss Michaela Hávová si zařizují své první společné bydlení. Koupili obyčejný byt v obyčejném paneláku a pustili se do rekonstrukce svépomocí. Tím je ale čeká spousta práce, starostí, důležitých rozhodnutí a pozitivních i negativních zkušeností. Zkušeností, které mohou dále předat vám - našim divákům. A právě proto vznikl autentický pořad Náš život v paneláku, který celou rekonstrukcí bytu svépomocí provede krok po kroku. Čeká nás 10 dílů od bouracích prací přes nové sádrokartonové příčky až po zařizování koupelny nebo kuchyně.

O plápolajících plamínkách a zvuku praskajícího dřeva v krbu si v bytovce většinou můžeme nechat jen zdát. Zimu ale v bytě nikdo nechce, a tak se důležitou částí rekonstrukce stává úprava panelákového topení. V koupelně a na záchodě je možností více a úprava je poměrně jednoduchá. Co ale s klasickými nevzhlednými radiátory v jednotlivých místnostech? Co když nechceme trubky a stoupačky, které jsou pro panelák typické? I tady se našlo pár vychytávek...

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl