ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Náš život v paneláku Náš život v paneláku - 6. díl - Dveře

Náš život v paneláku - 6. díl - Dveře

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Náš život v paneláku - 7. díl - Koupelna

zrušit

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal a finalistka České Miss Michaela Hávová si zařizují své první společné bydlení. Koupili obyčejný byt v obyčejném paneláku a pustili se do rekonstrukce svépomocí. Tím je ale čeká spousta práce, starostí, důležitých rozhodnutí a pozitivních i negativních zkušeností. Zkušeností, které mohou dále předat vám - našim divákům. A právě proto vznikl autentický pořad Náš život v paneláku, který celou rekonstrukcí bytu svépomocí provede krok po kroku. Čeká nás 10 dílů od bouracích prací přes nové sádrokartonové příčky až po zařizování koupelny nebo kuchyně.

Velká část rekonstrukce je za námi, podlaha už je položená, dalším krokem jsou dveře! Nebylo moc věcí, kterými by si Petr s Míšou byli během rekonstrukce jisti. Kde ale bylo jasno už od začátku a kde panovala vzácná shoda, byly právě dveře. Hlavně ty mezi chodbou a obývákem - krásné velké dvoukřídlé posuvné dveře s tichými dorazy. Je pravda, že jsou dražší než klasické, protože jsou to vlastně dveře krát dva s větším prosklením a ještě musíte koupit pouzdro, do kterého budou zajíždět. Ale stojí to za to!

A příchází Den D - montáž. Vynosit dveře, složit je dohromady, aby hrany perfektně lícovaly, namontovat panty, kování a vše dohromady dává vysněnému bydlení Petra a Míši nový rozměr.

Jak montáž dopadla a na kolik dveře do takového bytu 3+kk přibližně vyjdou? Dívejte se!

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu