ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Náš život v paneláku Náš život v paneláku - 8. díl - Kuchyně

Náš život v paneláku - 8. díl - Kuchyně

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Náš život v paneláku - 9. díl - Lodžie

zrušit

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal a finalistka České Miss Michaela Hávová si zařizují své první společné bydlení. Koupili obyčejný byt v obyčejném paneláku a pustili se do rekonstrukce svépomocí. Tím je ale čeká spousta práce, starostí, důležitých rozhodnutí a pozitivních i negativních zkušeností. Zkušeností, které mohou dále předat vám - našim divákům. A právě proto vznikl autentický pořad Náš život v paneláku, který celou rekonstrukcí bytu svépomocí provede krok po kroku. Čeká nás 10 dílů od bouracích prací přes nové sádrokartonové příčky až po zařizování koupelny nebo kuchyně.

Říká se a platí, že láska prochází žaludkem. A aby láska Petrovi a Míše vydržela, potřebují kuchyň, kde svoji lásku podpoří. Kuchyň chtěli velkou a vzdušnou, a proto se opět do akce dostal čtverečkovaný papír a kreslení plánu. Míša si kuchyň vysnila už dávno a přesně věděla, že dvířka skříněk budou bílá a matná. Jsou lepší na údržbu a opticky zvětšují prostor, čehož využili také v koupelně, kterou jste mohli vidět v minulém dílu. Jak kuchyň vypadá, podle čeho Petr s Míšou vybírali kuchyňské spotřebiče a jaké další útulné detaily v kuchyni použili? Podívejte se!

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl