ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Náš život v paneláku Náš život v paneláku - 9. díl - Lodžie

Náš život v paneláku - 9. díl - Lodžie

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Náš život v paneláku - 10. díl - Odhalení rekonstrukce

zrušit

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal a finalistka České Miss Michaela Hávová si zařizují své první společné bydlení. Koupili obyčejný byt v obyčejném paneláku a pustili se do rekonstrukce svépomocí. Tím je ale čeká spousta práce, starostí, důležitých rozhodnutí a pozitivních i negativních zkušeností. Zkušeností, které mohou dále předat vám - našim divákům. A právě proto vznikl autentický pořad Náš život v paneláku, který celou rekonstrukcí bytu svépomocí provede krok po kroku. Čeká nás 10 dílů od bouracích prací přes nové sádrokartonové příčky až po zařizování koupelny nebo kuchyně.

Posledním krokem před velkým finálem rekonstrukce byla lodžie. Pokud se vše dobře promyslí, může lodžie v rámci bydlení hrát zásadní roli. Dá se z ní udělat neuvěřitelně příjemná relaxační zóna a bez problému se může stát místností navíc. A to se vždy hodí. Obzvlášť v paneláku, kde se každý metr navíc počítá. 

Jak si Petr s Míšou poradili se starou lodžií, která byla v katastrofálním stavu? Jaká nejhorší muka všechny zúčastněné čekala při odstraňování staré lodžie? A jak nová lodžie vypadá nyní? Dívejte se na nový díl pořadu Náš život v panálu - Lodžie.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu