ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Náš život v paneláku Náš život v paneláku - 7. díl - Koupelna

Náš život v paneláku - 7. díl - Koupelna

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Náš život v paneláku - 8. díl - Kuchyně

zrušit

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal a finalistka České Miss Michaela Hávová si zařizují své první společné bydlení. Koupili obyčejný byt v obyčejném paneláku a pustili se do rekonstrukce svépomocí. Tím je ale čeká spousta práce, starostí, důležitých rozhodnutí a pozitivních i negativních zkušeností. Zkušeností, které mohou dále předat vám - našim divákům. A právě proto vznikl autentický pořad Náš život v paneláku, který celou rekonstrukcí bytu svépomocí provede krok po kroku. Čeká nás 10 dílů od bouracích prací přes nové sádrokartonové příčky až po zařizování koupelny nebo kuchyně.

Nyní přichází na řadu koupelna a záchod. Spíš tedy koupelnička, ale o to víc je třeba přemýšlet o prostoru i výběru zařizovacích předmětů a barev. Staré umakartové jádro už bylo vybourané, a dalo se tak rovnou pustit do rekonstrukce. Omlátit staré oranžové retro dlaždičky, vybourat vanu, zkrátka všechno z původní koupelny a záchodu musí nekompromisně pryč. A pak už přichází na řadu příjemné starosti -  výběr nových obkladů, umyvadla, baterií, topného žebříku a vany. Jak si Petr a Míša vybrali barvy, aby prostor opticky zvětšili a jakou objevili vychytávku pro vanu, aby byla prostorná, ale zároveň zbylo v koupelně místo pro pračku a sušičku? Dívejte se! Navíc pro toho, koho trápí plesnivý černý silikon kolem vany, mají ještě jeden vylepšovák ;)

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl