ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Náš život v paneláku Náš život v paneláku - 5. díl - Podlaha

Náš život v paneláku - 5. díl - Podlaha

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Náš život v paneláku - 6. díl - Dveře

zrušit

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal a finalistka České Miss Michaela Hávová si zařizují své první společné bydlení. Koupili obyčejný byt v obyčejném paneláku a pustili se do rekonstrukce svépomocí. Tím je ale čeká spousta práce, starostí, důležitých rozhodnutí a pozitivních i negativních zkušeností. Zkušeností, které mohou dále předat vám - našim divákům. A právě proto vznikl autentický pořad Náš život v paneláku, který celou rekonstrukcí bytu svépomocí provede krok po kroku. Čeká nás 10 dílů od bouracích prací přes nové sádrokartonové příčky až po zařizování koupelny nebo kuchyně.

Už jsou hotové stěny, snížené stropy, máme i elektřinu. Pokud jste předchozí díly neviděli, pusťte si je raději hned ZDE.

Nyní je čas pustit se do podlah. Představa byla jednoduchá - během bouracích prací se strhne původní lino, položí se nový povrch a hurá se přestěhovat. Průběh rekonstrukce ale ukázal postup jiný. Podlaha totiž byla křivá, navíc popraskaná a bylo potřeba ji srovnat a opravit. A jak si Petr a Míša s touto fází poradili, jaký povrch vybrali a kolik je to vše stálo? To uvidíte v tomto dílu, který vám pomůže možná právě s vaší rekonstrukcí.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl