ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Náš život v paneláku Náš život v paneláku - 2. díl - Bourací práce

Náš život v paneláku - 2. díl - Bourací práce

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Náš život v paneláku - 3. díl - Sádrokartony a elektro

zrušit

Moderátor Evropy 2 Petr Říbal a finalistka České Miss Michaela Hávová si zařizují své první společné bydlení. Koupili obyčejný byt v obyčejném paneláku a pustili se do rekonstrukce svépomocí. Tím je ale čeká spousta práce, starostí, důležitých rozhodnutí a pozitivních i negativních zkušeností. Zkušeností, které mohou dále předat vám - našim divákům. A právě proto vznikl autentický pořad Náš život v paneláku, který celou rekonstrukcí bytu svépomocí provede krok po kroku. Čeká nás 10 dílů od bouracích prací přes nové sádrokartonové příčky až po zařizování koupelny nebo kuchyně.

Základ rekonstrukce bytu je si rozvrhnout, jak bude budoucí bydlení vypadat. Jeden pokreslený papír za druhým, až usoudíte, že přesně tohle je ta správná dispozice. Pak už jen zavřít oči a představovat si, že už bydlíte. V tu chvíli ale přichází realita - bourací práce. Sbíječky a kladiva na scénu, jdeme na to! A nejen my, v tomto díle vstoupí do rekonstrukce na pomoc i ten nejtěžší kalibr - tchýně a tchán :)

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl