ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu Stavba není sen 2 - 1. díl - Představení projektu

Stavba není sen 2 - 1. díl - Představení projektu

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Stavba není sen 2 - 2. díl - Financování rekonstrukce

zrušit

Druhá řada úspěšného pořadu Stavba není sen se věnuje kompletní rekonstrukci bytu. A to od návrhu přes vybourání stávajících dispozic až po vybavení posledním kusem nábytku. V každém díle vám ukážeme reálný průběh stavby s řešením konkrétních postupů a návaznost na další části. Ve 13dílném magazínu tak máte možnost vidět celý proces vzniku kompletního interiéru bytu od projektu až po realizaci.

Plán je jasný. Ze starších dvou menších bytů udělat jeden větší a moderní. I tentokrát bude vše řídit inženýr architekt Lukáš Janout. Veškeré plánování však začíná projektem. „Projekt budete potřebovat proto, abyste věděli, co musíte zbourat, kde napojíte vodu či kanalizaci. Pokud budete objekt zateplovat, dopředu si rozmyslete, jaké použijete materiály,“ vysvětluje Janout.

V rámci této rekonstrukce vás bude čekat kompletní bourání koupelen se záchody a příček v hlavní obytné části bytu či rozšiřování výstupů na terasu. „Ve finále bude zachovaný pouze jeden vstup, na který bude navazovat malá vstupní hala se šatní skříní,“ prozrazuje Janout a dodává, že se budou řešit i okna, kuchyň, interiérový nábytek, koupelny, světla či elektroinstalace. Máte se zkrátka na co těšit.

V prvním díle se podíváte na bourací práce, se kterými vám mohou pomoci přátelé. Nezapomeňte ale, že je třeba myslet na spoustu věcí. Musíte si například rozmyslet, kam přistavit kontejner na suť. Co dalšího vás může při přestavbě potkat a na jakou překážku jsme narazili, se právě teď podívejte ve zbrusu novém díle Stavba není sen 2 – rekonstrukce bytu.

Na celou rekonstrukci bytu a další díly pořadu Stavba není sen se podívejte ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu