ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu Stavba není sen 2 - 3. díl - Výměna oken

Stavba není sen 2 - 3. díl - Výměna oken

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Další video

Stavba není sen 2 - Co se dozvíte o výměně oken?

zrušit

Týden utekl jako voda a máme tu další díl Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu! V tomto díle se podíváme na okna. „Výrobě oken by vždy mělo předcházet řádné zaměření – je potřeba určit výšku a šířku okna, což se měří na třech místech. Musí se předejít tomu, že by se okno do otvoru nevešlo, nebo by bylo naopak moc malé,“ vysvětluje architekt Lukáš Janout s tím, že před stanovením finálních rozměrů oken je dobré sdělit prodejci, zda – li v budoucnu uvažujeme nad vnějším zateplením objektu, aby tomu mohl přizpůsobit rozměry a bylo možné zvenku zateplit i vnější špaletu oken.

To jsme ale trochu předběhli, zaměření oken a jejich montáž se řeší, až když máme vybraná samotná okna. Možností výběru máme hned několik, tak pro jaký typ oken se nakonec rozhodnout? Co všechno musíme mít s sebou, když jdeme za prodejcem? A pro jaký materiál a typ oken se nakonec rozhodl investor rekonstruovaného bytu? Nejen to se dozvíte v novém díle Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu!

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu