ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu Stavba není sen 2 - 5. díl - Vytápění bytu

Stavba není sen 2 - 5. díl - Vytápění bytu

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Stavba není sen 2 - 6. díl - Podlahy

zrušit

V novém díle pořadu Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu budeme řešit teplo domova. „Ani u vytápění bytu není úplně jednoznačné, čím chceme topit. Topení je srdcem domova, a tak výběr správného systému a dodavatele není záhodno podcenit,“ říká architekt Lukáš Janout.

Klient si přál vytápěnou podlahu, proto jsme se rozhodli pro celoplošný systém podlahového vytápění Heatflow. „Jedná se o elektrický karbonový topný prvek, který svou topnou plochou prakticky kopíruje celou průchozí podlahovou plochu,“ vysvětluje produktový manažer Heatflow Adam Fránek. Díky celoplošnosti systému je přesná regulace podlahy, a to zvlášť v každé místnosti. Odpadají starosti s hlučným a poruchovým zdrojem tepla a hlavně – náklady na provoz jsou velmi nízké. Jak ale taková technologie funguje a jak se instaluje? Čím se liší od dalších způsobů vytápění? Lze takovou technologii využít i na vytápění stropů? Na všechny tyto a další dotazy vám odpovíme v novém díle pořadu Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu! Dívejte se, máme pro vás i novinku v dokazování stavebních prací při financování rekonstrukce.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu