ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu Stavba není sen 2 - 7. díl - Koupelny

Stavba není sen 2 - 7. díl - Koupelny

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Stavba není sen 2 - 8. díl - Speciální úpravy obkladů a dlažeb

zrušit

V aktuálním díle pořadu Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu se zaměříme na koupelny. Materiál i značku vybereme v New Living Center, které sídlí v pražských Stodůlkách. Na výběr budeme mít ze tří pater nabitých bateriemi, sanitou i obklady. Kdy je nejlepší čas na výběr materiálu a vybavení koupelny? „Určitě ne ve chvíli, když už mám v koupelně instalatéra tahající nové trubky k imaginárním vodovodním bateriím. Z praxe víme, že si klient uvědomí, co je spojeno s přípravou rozvodů, až při návštěvě naší vzorkovny,“ vysvětluje Milan Hrabánek z firmy ProCeram.

Předtím, než vzorkovnu navštívíte, je ideální mít hotovou skicu prostoru, kde budou vedeny hrubé rozměry místnosti. S výběrem materiálů do koupelny pak neotálejte.

„Dojděte si včas vybrat sanitu, obklady a baterie. Nejpozději ve fázi hrubé stavby. Vyhnete se tomu, že něco budete muset složitě předělávat,“ radí architekt Lukáš Janout.

Jaké jsou aktuální trendy koupelen? Jaké nakonec použijeme materiály a zůstaneme jen u velkoformátů? Využijeme vybraný vzorek obkladů jen v koupelně? Nejen to se dozvíte v novém díle Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu!

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu