ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu Stavba není sen 2 - 8. díl - Speciální úpravy obkladů a dlažeb

Stavba není sen 2 - 8. díl - Speciální úpravy obkladů a dlažeb

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Stavba není sen 2 - 9. díl - Osvětlení

zrušit

V minulém díle jsme se věnovali koupelnám a narazili na velkoformátové obklady a dlažby. Dnešní díl bude o detailech – čeká vás velká dávka inspirace a dokonce se podíváme i do výrobního závodu TechnoArt, kde vznikají ty největší speciality.

Velkoformátový obklad chceme použít netradičně a prolnout výrazný prvek celým interiérem – použijeme jej v obytné místnosti pro televizní skříňku, na pracovní stůl v knihovně a na desku kuchyňského ostrůvku. Obkládat budeme i zadní stěnu kuchyně a horní skříňky. Jak ale vypadá výrobní proces zpracování velkoformátových obkladů? Jaké jsou výhody i nevýhody tohoto materiálu? A jak si velkoformátové obklady vedou oproti jiným materiálům – kupříkladu oproti přírodnímu dřevu? Na všechny naše otázky nám odpoví Pavel Basl, majitel firmy ProCeram a výrobního závodu TechnoArt. Sledujte Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu!

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu