ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu Stavba není sen 2 - 9. díl - Osvětlení

Stavba není sen 2 - 9. díl - Osvětlení

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Stavba není sen 2 - 10. díl - Kuchyně

zrušit

V dnešní díle pořadu Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu se zaměříme na osvětlení. Světla jsou nedílnou součástí každého interiéru. „Správný návrh osvětlení se řídí konkrétní dispozicí interiéru a rozmístěním zařizovacích předmětů,“ říká Lenka Marková z firmy Profi Lighting. Světlo umí neuvěřitelné věci – dotváří atmosféru, definuje funkci prostoru a dokáže prostor vytvarovat a dokreslit.

Pracovat se dá s tvarem místnosti, hloubkou, výškou a s atmosférou interiéru. Pokud máte doma obraz, osvětlením můžete podtrhnout jeho dramatičnost. Jak ale světlo správně vybrat, ještě ke všemu tak, aby ladilo s interiérem? Čeho se při výběru a instalaci světel držet? A jaké mají různé odstíny vliv na psychiku člověka? Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu! Každou neděli od 17:00 na TVbydleni.cz a TV ZAK.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu