ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu Stavba není sen 2 - 10. díl - Kuchyně

Stavba není sen 2 - 10. díl - Kuchyně

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Stavba není sen 2 - 11. díl - Nábytek na míru

zrušit

Velmi často je interiér bytu řešen jako jeden celek. V dalším díle pořadu Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu se proto budeme věnovat tomu, aby použité materiály ve výsledku tvořily jednotný design. A začneme kuchyní...

Kuchyně investora je součástí hlavního obytného prostoru s obývacím pokojem a jídelnou, takže je pro nás jednolitost materiálů a detailů velmi důležitá. Jak ale postupovat?

„Při prvních schůzkách se snažíme získat základní informace o klientovi a na základě těchto informací potom připravíme kompletní ergonomii prostoru,“ říká Michal Soukup z firmy Interéry Krejcar.

Jak jsme si poradili s velkoformátovými obklady, které chceme využít nejen v koupelně, ale i v kuchyni? Podle čeho vybírat spotřebiče? A jak lze ovládat kuchyň pomocí chytré technologie? Dívejte se!

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu