ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Eglo Podle čeho vybírat světla do domácnosti?

Podle čeho vybírat světla do domácnosti?

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Jak může inteligentní osvětlení zlepšit naše zdraví?

zrušit

Vybíráte osvětlení a nemáte přesnou představu o tom, jak bude které vypadat? Pak není nic jednoduššího, než vyrazit do showroomu. Budova společnosti Eglo v Praze na Stodůlkách nabízí hned dvě patra plná inspirace a ukázky více než 4 000 svítidel. K dispozici vám navíc budou odborníci, kteří poradí ohledně stylu i technických parametrů.

Různé styly, různé barvy a různé využití. Máme světla do exteriéru a také ty v interiéru se značně liší. Jaké vybrat centrální osvětlení a která jsou vhodná jako doplňková? A jak je to s odstíny? Na to všechno je nejlepší ptát se přímo odborníků. Nákup čistě na e-shopu je sice jednoduchý, ale nikdy přesně nevíte, co vám přijde a jak to ve výsledku bude doma fungovat.

„Náš sortiment je rozdělený do mnoha stylů, je to například skandinávský styl, který je spíše minimalistický a hodně zde hraje prim černá barva. Pak je zde styl provence, kde je kombinace dřeva. Industriální styl nabízí kombinace železa a dřeva, což je velmi oblíbené, ale není dobré ho kombinovat s jinými prvky, samo o sobě je to velmi dominantní svítidlo,“ vysvětluje Monika Machová ze společnosti Eglo.

Showroom společnosti Eglo je největším v České republice a prostor je tu věnován i venkovnímu osvětlení. Vše zde s vámi do detailu naplánují a pokud si nejste jistí s montáží, můžete také využít službu, která vám s ní pomůže.

„Není úplně ideální jít jenom po stylu, určitě je lepší kombinovat styl a svítivost dohromady. Spousta svítidel má širmy, mléčné sklo, a to bere nějakých 20 až 30 procent z té svítivosti. Takže my zákazníkům doporučíme a propočítáme na základně metrů čtverečních v místnosti, jaká je ideální a síla světla,“ říká Machová.

Dark Room

Speciální novinkou je pak tmavá místnost, která simuluje běžný pokoj a kde si můžete vyzkoušet jakékoliv osvětlení. Aktuálně se také otevírá totožný showroom v Bratislavě.

Jedním z dalších populárních výrobků jsou takzvaná inteligentní svítidla, kterým se dostává čím dál větší pozornosti.

Na téma inteligentních svítidel se podívejte v následujícím videu:

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu