ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu Stavba není sen 2 - 4. díl - Inteligentní domácnost

Stavba není sen 2 - 4. díl - Inteligentní domácnost

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Stavba není sen 2 - 5. díl - Vytápění bytu

zrušit

Stává se standardem, že nejenom domy, ale i byty jsou vybavené různými technologiemi. Vzhledem k tomu, že v rámci rekonstrukce řešíme i kompletní rozvody elektřiny, je ten pravý čas se na to zaměřit.

Je však důležité začít u projektu. „Pak je řešení velmi jednoduché. Pro dům nebo byt instalovat jednu inteligentní řídící jednotku, která zajišťuje komunikaci mezi všemi instalovanými systémy a současně zajišťuje uživateli potřebný komfort,“ přibližuje architekt Lukáš Janout, který nás v novém díle Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu provede domem, jenž má inteligentní technologii již zabudovanou.

Podíváme se, co všechno v domě či bytě můžeme řídit, jak taková technologie funguje a co všechno umí poznat. Věděli jste, že díky inteligentní technologii můžete vaši nemovitost sledovat na dálku, pokud jste třeba na dovolené? Že v noci nemusíte rozsvěcet naplno, ale systém vám rozsvítí tak, že vás ze světla nebudou bolet oči? Nejen to se dozvíte v novém díle Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu!

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu