ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu Stavba není sen 2 - 2. díl - Financování rekonstrukce

Stavba není sen 2 - 2. díl - Financování rekonstrukce

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Stavba není sen 2 - 3. díl - Výměna oken

zrušit

Druhá řada úspěšného pořadu Stavba není sen se věnuje kompletní rekonstrukci bytu. A to od návrhu přes vybourání stávajících dispozic až po vybavení posledním kusem nábytku. V každém díle vám ukážeme reálný průběh stavby s řešením konkrétních postupů a návaznost na další části. Ve 13dílném magazínu tak máte možnost vidět celý proces vzniku kompletního interiéru bytu od projektu až po realizaci.

minulém díle Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu, jsme sledovali, jak lze vytvořit kompletní projekt bytu a proč je důležité ho mít před zahájením prací vytvořený. V druhém díle se zaměříme na peníze a vysvětlíme si, proč se většina plánů prodraží o 30 až 50 % a podle čeho lze vyhodnotit nejvýhodnější úvěr.

„Obecně se nejvýhodnější nabídka odvíjí od konkrétní potřeby a konkrétního klienta, který si musí rozmyslet, co vlastně chce dělat a v jakém rozsahu. Pokud se budeme bavit o rozsáhlé rekonstrukci, pak doporučuji úvěr ze stavebního spoření, kde klientovi půjčíme dostatečnou částku bez zajištění,“ říká Vladislava Pospíšilová ze Stavební spořitelny České spořitelny. V novém dílu Stavba není sen 2 – Rekonstrukce bytu se také dozvíme, že úvěr lze získat i v řádech dnů a dokazování stavebních prací lze prokázat jen za pomoci fotek. Dívejte se!

Na celou rekonstrukci bytu a další díly pořadu Stavba není sen se podívejte ZDE.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl