ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Téma Řešit své finance sám, nebo s odborným poradcem?

Řešit své finance sám, nebo s odborným poradcem?

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Úvěr na bydlení - jak poznáme ten nejvýhodnější?

zrušit

Jistě to všichni znáte. Zazvoní vám telefon z neznámého čísla a cizí člověk na vás začne chrlit informace a chce se starat o vaše finance. V horším případě se představí jménem neznámé instituce, v tom lepším z instituce, kterou znáte. I v tom lepším případě ale nechcete svěřit své peníze jen tak někomu a celý tento vztah je o závazné a dlouhodobé důvěře. Finanční poradce tedy musí vždy myslet na vaše pohodlí, spokojenost s nastavením celého portfolia a na dobrý pocit, který ze spolupráce musíte mít. I přes obecný odstup k tomu, když se někdo chce starat o vaše peníze, veřte, že dobrý finanční poradce zná nejlépe všechny souvislosti mezi jednotlivými produkty a jedině s ním dokážete své portfolio nastavit správně, na mnohých produktech ušetřit, nemalé peníze navíc uspořit, a dokážete si tak lépe v průběhu času plnit své cíle.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu