ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Inspirace Téma V Praze vznikají nové rezidenční domy. Nabídnou krásný výhled na Prahu a blízkost centra

V Praze vznikají nové rezidenční domy. Nabídnou krásný výhled na Prahu a blízkost centra

V Praze vznikají nové rezidenční domy. Nabídnou krásný výhled na Prahu a blízkost centra
2. 1. 2021 / Autor: Štěpánka Šulanová, foto: SATPO

Základní kámen byl položen u příležitosti zahájení výstavby rezidenčních projektů Holečkova House a Rezidence Kobrova na konci loňského roku. Bydlení nabídne trvalou hodnotu a záruku z hlediska dlouhodobé investice.

Bydlení je určeno všem, kteří ocení blízkost historického centra hlavního města Prahy a zároveň vyhledávají klid, relaxaci i aktivní formu odpočinku v blízkosti parků.

Developerské projekty společnosti SATPO Holečkova House a Rezidence Kobrova se totiž nacházejí v jižním svahu pod pražským Petřínem v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, mezi ulicemi Holečkova, Kmochova a Grafická. Obě novostavby budou mít společný vnitroblok se spoustou zeleně.

Architektonické návrhy obou rezidencí zapadají svým stylem do okolní městské struktury, zpracování je inspirováno současnými trendy a výška budov se drží v úrovni současných vedlejších domů.

Obě novostavby nabízí bytové jednotky ve vysokém standardu, vyšší patra mají navíc naskytnout krásný výhled na Prahu. Velký důraz interiérů je kladen na kvalitní materiály, moderní technologie a funkční uspořádání.

Byty nabízejí trvalou hodnotu a záruku z hlediska dlouhodobé investice. Aktuální nabídka volných bytových jednotek je k dispozici zde.

 

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu