ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Firmy Pubec

Profil: Pubec

REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o. je firmou, která působí v oblasti obchodování s realitami již od roku 1990 a je zároveň leaderem v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Do portfolia společnosti patří veškeré typy nemovitostí – komerční nemovitosti i nemovitosti určené k bydlení.

číst více
  1. Seznam pořadů
  2. Popis
  3. Kontakt
  1. Pořad: Pubec

    Pořad: Zprávy a aktuality

  2. REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o. je firmou, která působí v oblasti obchodování s realitami již od roku 1990 a je zároveň leaderem v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Do portfolia společnosti patří veškeré typy nemovitostí – komerční nemovitosti i nemovitosti určené k bydlení.

    Realitní společnost PUBEC čerpá z více než dvacetiletých zkušeností. Zajišťuje klientům bezpečnost a jistotu při obchodech s nemovitostmi. Uspokojuje jejich tužby a sny při hledání nového bydlení a přispívá tak k jejich šťastnému životu. Obohacuje trh rozmanitou nabídkou nemovitostí a hledá cesty ke zhodnocení peněz svých klientů.


Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl