ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů Firmy Pubec

Profil: Pubec

REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC byla založena v roce 1990 a funguje úspěšně na poli bydlení dodnes. Jedná se o firmu, která se stará o obchod s realitami a působí v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Společnost se stará o všechny typy nemovitostí, ať se jedná o komerční nemovitosti nebo nemovitosti určené k bydlení. Zajišťuje tak svým klientům bezpečnost a jistotu při obchodech s nemovitostmi. Uspokojuje jejich tužby a sny při hledání nového bydlení a přispívá k jejich šťastnému životu.

číst více
  1. Seznam pořadů
  2. Popis
  3. Kontakt
  1. Pořad: Pubec

    Pořad: Zprávy a aktuality

  2. REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC byla založena v roce 1990 a funguje úspěšně na poli bydlení dodnes. Jedná se o firmu, která se stará o obchod s realitami a působí v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Společnost se stará o všechny typy nemovitostí, ať se jedná o komerční nemovitosti nebo nemovitosti určené k bydlení. Zajišťuje tak svým klientům bezpečnost a jistotu při obchodech s nemovitostmi. Uspokojuje jejich tužby a sny při hledání nového bydlení a přispívá k jejich šťastnému životu.

    Zajímáte se o koupi či prodej nemovitosti? Zajímá vás, jak zjistíte tržní cenu? Chcete nemovitost, kterou budete financovat hypotékou, ale nevíte co budete dělat, až ji budete potřebovat prodat a nemovitost bude ještě zatížena zástavním právem hypotéky? Máme pro vás na tyto otázky odpovědi! Ve videoreportážích s odborníky z realitní kanceláře PUBEC jsme se za vás na všechno zeptali. Tak se s námi ponořte do světa realitních odborníků skrze naše videa...


Doporučené pořady

Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2020 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl