ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Domy v zahraničí jsou hitem! Češi se takových nákupů už nebojí.

Domy v zahraničí jsou hitem! Češi se takových nákupů už nebojí.

Domy v zahraničí jsou hitem! Češi se takových nákupů už nebojí.
9. 1. 2019

V dnešní době není žádný problém být jeden den v České republice a další den se probudit u moře s pocitem příjemného slaného vánku. V posledních letech to potvrzuje stále více Čechů, kteří si pořizují byty nebo domy v zahraničí. Tyto nemovitosti využívají příležitostně na své vlastní dovolené, jinak je ale hlavně poskytují k dlouhodobému či krátkodobému pronájmu.

Řada Čechů investuje spíše do menších nemovitostí, které nejsou takovým rizikem a výběr je opravdu veliký. Díky vyšší poptávce se prodejem zahraničních nemovitostí začalo zabývat už i mnoho českých realitních kanceláří, které mnohdy nabízejí hned několik zahraničních destinací. Vyjma nemovitostí nabízejí kanceláře i pomoc s prohlídkami, komunikací s úřady a upozorní vás i na různé poplatky. Díky tomu se celý proces nákupu velmi zjednodušuje.

Jednou ze zemí, kde mohou Češi koupit dům, je například Itálie.

,,Itálie skýtá celou škálu možností koupě nemovitostí různého typu, ať už byste chtěli koupit horský byt nebo byt u moře, rezidenci v Toskánsku, rodinný dům nebo vilu na Sardinii. Nemusí se také vždy nutně jednat o investici, ze které byste primárně chtěli mít pasivní příjem. Můžete si ji prostě jen užívat.“ říká Michaela Džupinová z realitní společnosti Pubec.

Nicméně pořízení takovéto nemovitosti je jeden z nejbezpečnějších způsobů uložení financí. Investice v zahraničí jsou totiž mnohdy efektivnější než na domácí půdě a zároveň přinášejí komfort osobního zázemí mimo domov.

Zdroj: Realitní kancelář Pubec

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu