ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Profily partnerů TVbydleni.cz

Profil: TVbydleni.cz

Tak to jsme my! Online TV o bydlení, kde můžete každý den nacházet inspiraci, rady, novinky, zajímavé technologie a to vše formou pořadů, videí z výroby, vzorkoven i výstav. Šíříme nové trendy v bydlení, predstavujeme zajímavé projekty i konkrétní výrobky a poukazujeme na časté chyby při stavbě nebo rekonstrukci.

číst více
 1. Seznam pořadů
 2. Popis
 3. Kontakt
 1. Pořad: Developerské projekty

  Pořad: Stavba není sen - Stavba domu

  Pořad: Stavba není sen 2 - Rekonstrukce bytu

  Pořad: Bydlení slavných

 2. Tak to jsme my! Online TV o bydlení, kde můžete každý den nacházet inspiraci, rady, novinky, zajímavé technologie a to vše formou pořadů, videí z výroby, vzorkoven i výstav. Šíříme nové trendy v bydlení, predstavujeme zajímavé projekty i konkrétní výrobky a poukazujeme na časté chyby při stavbě nebo rekonstrukci.

  Bydlení totiž není fiktivní reality show a stavba opravdu není sen! :) Chceme vám priblížit, co vás reálně čeká při stavbě, rekonstrukci či koupi nemovitosti. Naše pořady stojí na jednoduchém principu – odpovědět na vaše otázky a pomoct vám se zorientovat v široké nabídce bydlení.


Partneři

Zajímá vás architektura?

Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2019 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl