ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Bydlení handicapovaných Bydlení handicapovaných - 3. díl - Koupelny

Bydlení handicapovaných - 3. díl - Koupelny

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Bydlení handicapovaných - 4. díl - Plošiny, schodolezy a další pomocníci

zrušit

Když se život zamotá a vy, nebo někdo z vašich blízkých skončí na vozíku, je důležité nečekat a jednat. Úpravy bydlení jsou v takovém případě nutnost, abyste se měli kam vrátit a mohli ve své domácnosti fungovat. Osmidílný pořad o bydlení handicapovaných, který je postaven na reálném příběhu Michala Jančaříka, vám ukáže, jaké obrovské starosti souvisí s tím, když kdokoliv skončí na invalidním vozíku. Jaké jsou nutné zásahy do bydlení, jaké dotace lze čerpat, jaké možnosti dnes handicapovaní mají a jak postupovat.

V minulém díle jsme v domě Michala Jančaříka řešili kompletní plánování pro bydlení bez bariér. Nyní se vrhneme na zásadní místnost, ve které bez bezbariérových pomocníků nelze fungovat, a tou je koupelna. Podíváme se na varianty zařizovacích předmětů, materiály a inspirativní vychytávky, které handicapovaným výrazně ulehčují pohyb v koupelně. Michal Jančařík představí vychytávky, které má v koupelně, a divákům prozradí, co se mu při rekonstrukci koupelny naopak moc nepovedlo a šlo by vyřešit lépe. Pro handicapované je velmi důležitý prostor, ale jak jej vyřešit, když bydlí v malém bytě? Nejen to se dozvíte v novém díle pořadu Bydlení handicapovaných.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu