ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Bydlení handicapovaných Bydlení handicapovaných - 4. díl - Plošiny, schodolezy a další pomocníci

Bydlení handicapovaných - 4. díl - Plošiny, schodolezy a další pomocníci

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Bydlení handicapovaných - 5. díl - Kuchyně

zrušit

Ve čtvrtém díle pořadu Bydlení handicapovaných se podíváme na to, jak handicapovaným nejlépe usnadnit přístup a pohyb po domě či bytu. Provizorní plošina položená na schody je nepraktická a bez cizí pomoci téměř nepoužitelná. Proto jsou na trhu schodolezy a další pomocníci, kteří handicapovaným výrazně usnadní vstup do domu. Tím to však nekončí...

„Často se stává, že se klienti potřebují dostat do vany. Pokud je klient nepohyblivý, tak se potřebuje zvednout do křesla či na toaletu. Z toho důvodu máme i výrobky, které nevyrábíme, ale montujeme, aby přístup do bytu či po bytě byl kompletní,“ říká Antonín Machala z firmy Altech, která se zaměřuje na vývoj a výrobu zvedacích zařízení. Jaké jsou typy ramp a v čem spočívají výhody stropního systému? Jaký systém považuje Michal Jančařík za interiérovou chloubu? Uvidíte v pořadu Bydlení handicapovaných.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu