ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Bydlení handicapovaných Bydlení handicapovaných - 6. díl - Budoucnost handicapovaných

Bydlení handicapovaných - 6. díl - Budoucnost handicapovaných

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Bydlení handicapovaných - 7. díl - Nový byt bez bariér

zrušit

Myšlenka, že na razantní změnu v životě nejsme sami, může člověku v těžké situaci významně pomoci. Kromě rekonstrukce bydlení a technologických pomocníků i novinek se tedy v tomto díle zaměříme také na pomoc psychickou a seznámíme se s několika inspirativními lidmi, kteří si v minulosti také prošli těžkou zkouškou, ale dnes vám mohou pomoci, či alespoň poradit, jak se i s handicapem pustit naplno do života bez bariér.

Jedním z takových lidí je Heřman Volf z projektu Cesta za snem, který po úrazu začal dělat věci tak jako dřív a dnes organizuje mnoho velkých akcí nejen pro zdravotně postižené. Další velmi inspirativní osobností, která vám předá svůj vzkaz, je Jiří Ježek, nejúspěšnější cyklista paralympijské historie. Moderátor Michal Jančařík se navíc seznámí s Davidem Drahonínským, paralympijským vítězem a držitelem dvou světových rekordů, kterého uvidíte i v dalším díle věnovanému vybavení bytu v novém developerském projektu.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu