ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Bydlení handicapovaných Bydlení handicapovaných - 7. díl - Nový byt bez bariér

Bydlení handicapovaných - 7. díl - Nový byt bez bariér

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Bydlení handicapovaných - 8. díl - Bydlení bez bariér v novém developerském projektu

zrušit

Ačkoliv jsme s Michalem Jančaříkem plánovali šest dílů pořadu Bydlení handicapovaných, ukázalo se, že je to málo. Další opravdový lidský příběh totiž otevřel nové téma – zařizování nového bytu bez bariér v developerském projektu. V průběhu pořadu se nám totiž ozval David Drahonínský, odmalička aktivní sportovec, který trpěl náměsíčností. Ve svých šestnácti letech vypadl z balkonu třetího patra a ochrnul...

Přesto se ale nevzdal! Jako lukostřelec vybojoval v roce 2008 zlatou olympijskou medaili na Olympijských hrách. Stříbrnou pak v roce 2012 i 2016.

„Nominoval jsem se na svou čtvrtou paralympiádu v řadě. Mým cílem bude rozšířit početnou sbírku medailí. Doufám, že budu střílet dobře,“ přeje si Drahonínský, který našel nové bydlení v areálu Čakovického parku.

Developerský projekt postavila společnost Natland Real Estate a my se příště do nového bezbariérového bytu Davida Drahonínského půjdeme podívat.

Diskuze

Partneři

Zajímá vás architektura?

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu