ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady Bydlení handicapovaných Společně s Lucií Bílou jsme darovali invalidní vozíky potřebným

Společně s Lucií Bílou jsme darovali invalidní vozíky potřebným

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
4 m 31 s / 17. 12. 2019 / Autor: Lucie Kratochvílová

V našem osmidílném pořadu Bydlení handicapovaných, který je postaven na reálném příběhu Michala Jančaříka, jste mohli vidět, jaké obrovské starosti souvisí s tím, když kdokoliv skončí na invalidním vozíku.

Ukázali jsme vám, jaké jsou nutné zásahy do bydlení, jaké dotace lze čerpat, jaké možnosti dnes handicapovaní mají a jak postupovat. A nyní má pořad Bydlení handicapovaných krásný závěr.

Už v prvním dílu jsme totiž vyhlásili výzvu, že bychom někomu z vás rádi darovali invalidní vozík. Vy jste psali emaily a nyní nastal čas výzvu splnit. A to přímo na koncertě Lucie Bílé v O2 aréně. A vozíků těm, co je potřebují, předáme hned několik.

Dělat něco, co dává smysl, je to, co dělá člověka opravdu šťastného. A věřte, že úsměvů na tvářích jsme při předávání viděli mnoho.

Rádi bychom poděkovali také všem partnerům, kteří se podíleli na pořadu Bydlení handicapovaných a bez kterých by pořad nemohl vzniknout. Děkujeme společnostem Natland Real Estate, Altech, ProCeram, Laufen a také všem inspirujícím osobám, které nám předali motivující poselství pro lidi s handicapem. Bylo vás opravdu mnoho a my si toho vážíme.

Celý pořad Bydlení handicapovaných si můžete pustit ZDE.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu