ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Aktuality Handicapovaní jdou za svými sny a plní výzvy. Ve studiu TV Bydlení se stali moderátory

Handicapovaní jdou za svými sny a plní výzvy. Ve studiu TV Bydlení se stali moderátory

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x
13 m 00 s / 1. 10. 2020 / Autor: Lucie Kratochvílová, Foto: Cesta za snem

Podpořili jsme unikátní seriál pro handicapované, ve kterém bylo v hlavní roli 11 bojovných Lvic. A jsme moc rádi, že jsme mohli být součástí tohoto projektu, jehož cílem je ukázat veřejnosti, že i žena s handicapem může žít naplno, být silná, odvážná a krásná.

Jedenáct handicapovaných žen podstoupilo velkou výzvu, která spočívala v moderaci ve studiu TV Bydlení. Háček byl v tom, že vše bylo tajně připravené bez toho, aniž by něco tušily. Bez přípravy a rovnou před kamerami, štábem a se dvěma ostřílenými profesionály - Zorkou a Mírou Hejdovými, se holky pustily do moderování. 

,,Projekt jsme podpořili moc rádi. Je fajn, že takové věci vznikají. Motivace a možnosti uplatnění ve společnosti jsou tu velmi zásadní a proto jsme do projektu i se Zorkou šli. Takové věci je potřeba ukazovat. Když zavzpomínám - před rokem jsme točili pořad Bydlení handicapovaných s Michalem Jančaříkem a dodnes z této energie žijeme," říká moderátor Míra Hejda.

Projekt Lvice je první reality show svého druhu. Ženy s handicapem si v rámci programu užily mnoho dalších výzev, při kterých si sáhly až za hranice svých možností. 

,,Představili jsme projekt Mírovi Hejdovi a ten nám okamžitě nabídl plnou podporu. Dostali jsme prostor využívat studia TV Bydlení, techniku, štáb. Jako bonus se k nám přidala také Zorka Hejdová. To, co jsme společně zažili bylo úžasné. To, co se Lvice naučily, jim zůstane po celý život. Moc děkujeme!" dodávají Tomáš Pchálek a Heřman Volf, kteří stojí za celým projektem Lvice 111. 

A jak to celé dopadlo se můžete podívat ve videu výše. 

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu