ODEBÍRAT NOVINKY
Úvod Pořady PD Design Co vše dnes umí okenní fólie a jak posouvají design celého domu?

Co vše dnes umí okenní fólie a jak posouvají design celého domu?

Zrušit ztišení
Přeskočit reklamu
x

Líbí se vám pořad?

Sdílejte ho svým přátelům.

Facebook log
sdílet na facebooku

Další video

Polymery jako řešení příjemného klima ve vašem domově

zrušit

Okenní fólie zvané polymery od společnosti PD Design již z našich videí znáte. Znáte tedy jejich základní vlastnosti, z kterých nejzásadnější jsou ty tepelně izolační. Fólie totiž dokážou zabránit průniku až 80% tepla z venku a v zimě naopak zabraňují úniku naakumulovaného tepla z místnosti ven. Dalšími technickými vlastnostmi je také bezpečnost, kdy se sklo stane díky fólii téměř nerozbitným, a předejdeme tak násilnému vniknutí, ale třeba také úrazům nejen dětí, které by mohly skleněnou plochou proběhnout. V neposlední řadě fólie také zabraňují odleskům na monitorech a televizích, takže už vás nic nebude rušit při práci na počítači nebo jen při sledování oblíbeného filmu. Kromě technických vlastností se ale fólie také mohou použít jako designový doplněk a dokážou změnit vzhled okna jak z venku, tak změnit výhled ven. Na výběr můžete mít z fólií zrcadlových, přes které dovnitř vůbec není vidět. Dále barevné fólie dle výběru a pokud nechcete vzhled okna měnit, samozřejmě můžete zvolit také fólii čirou. Samostatnou kapitolou jsou pak fólie antracitové, které sklu dávají zatmavený efekt. Na fólie se podívejte ve videu, případně v showroomech společnosti v New Living Center v Praze a v Bratislavě, kde jednotlivé typy fólií můžete přímo porovnat a vidět, jak změní design vašeho okna.

Diskuze

Spolupracujeme

Zajímá vás architektura?


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru TVbydleni.cz je bez písemného souhlasu společnosti Living Media s.r.o. zakázáno.
Orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.
© 2021 Living Media s.r.o.
Vytvořeno v Beneš & Michl
Zavřít reklamu